Міський голова зібрав керівників комунальних закладів

Опубліковано в 9:17 Новини, У Пологах    498

12 квітня, відбулася нарада у міського голови Юрія Коноваленка, за участю посадових осіб Пологівської міської ради, керівників, головних бухгалтерів дошкільних навчальних закладів міста та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник».

В ході наради обговорювались актуальні питання: харчування в дошкільних закладах, споживання енергоносіїв за I квартал 2019 року, участь дошкільних навчальних закладів в загальноміських заходах виставка-ярмарок «Славімо Великдень!» та «Дні сталої енергії в місті Пологи».

Особливу увагу під час наради міський голова приділив питанню забезпечення харчуванням дітей та стану використання коштів на оплату харчування в дошкільних закладах міста.

В ході наради проаналізовано показники споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) за I квартал 2019 року, підведено підсумки закінчення опалювального сезону 2018-2019 року.

За підсумками наради було вирішено:
1) керівникам бюджетних закладів спільно з відділом енергоменеджменту та енергоефективності Пологівської міської ради постійно проводити детальний аналіз споживання енергетичних ресурсів;
2) вжити заходів щодо належного забезпечення харчування вихованців;
3) підготувати пропозиції з проведення тематичних занять в дошкільних навчальних закладах міста для включення до Плану заходів з підготовки та проведення загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи».

Інформується: на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь