Міст у с. Воскресенка відкрито, ремонт завершено 📷📹

Опубліковано в 9:53 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея    859

У Пологівському районі завершені роботи з відновлення мостового переходу на автомобільній дорозі С081405 /О081491/ – Воскресенка, км 0+488. Заходи з відновлення мосту проведені фахівцями субпідрядної організації ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД», які були залучені підрядником, зважаючи на відсутність фахівців з виконання спеціалізованих робіт для відновлення прогонової будови мостового переходу.

Якість виконання робіт перевірив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Враховуючи неодноразові звернення голови Воскресенської сільської ради щодо аварійного стану мостового переходу на автомобільній дорозі С081405 /О081491/ – Воскресенка, км 0+488, в поточному році фахівці ДП «Місцеві дороги Запорізької області» приділили увагу відновленню цієї споруди.

В рамках укладеного договору проведені роботи із розбирання плити проїзної частини прогонової будови та ригелів аварійного мосту. Після демонтажних робіт було виконано армування балок прогонових будов та каркасів для підсилення опор і ригелів. Далі було виконано роботи зі встановлення опалубки та бетонування підсилюючого поясу опор та ригелів. Після набуття монолітного залізобетону нормативної міцності було виконано роботи з армування та бетонування балок прогонових будов та плити проїзної частини.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху як транспорту так і пішоходів, на зазначеному мості було влаштовано колесовідбійний брус з монолітного залізобетону та встановлено металеве бар’єрне та перильне огородження.

По закінченню робіт по відновленню прогонових будов з монолітного залізобетону, було виконано гідроізоляцію та підрядною організацією ТОВ «ІНКОМЦЕНТР-ІНВЕСТ» ​було влаштовано асфальтобетонне покриття.

Нагадаємо, рух усіх транспортних засобів мостовою спорудою через річку Конка на дорозі місцевого значення С081405 /О081491/ – Воскресенка, км 0+488 в Пологівському районі було повністю обмежено. Захід виконано шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків та огородження небезпечної ділянки, у відповідності з погодженою схемою організації дорожнього руху на період виробництва робіт Управлінням патрульної поліції у Запорізькій області, з метою недопущення аварійних ситуацій.

Нині виконання робіт завершено, рух усіх транспортних засобів мостовою спорудою через річку Конка відкрито.

Коментарів: 2

  • Чомусь спочатку думалося, що здогадаються розчистити русло річки по обидва боки моста, хоча б на кілька метрів. Помилився, на жаль.

    • Так орієнтувалися ж на практику будівництва, та інфраструктуру ОТГ містечка Юхань в комуністичному Китаї, того самого звідки пішов COVID-19… А там саме так мостопроводи й будують! Того й не розчистили. А “відкривати” містки теж губернатор приїздить… З нардепшою… Кожен місточок! ))) https://www.facebook.com/kurtakela/videos/3673950349313182/?fref=mentions

Залишити відповідь