МНС-ники спрацювали оперативно: за добу врятовано 126 авто

Опубліковано в 14:10 Актуально, Важливі, Новини, У районі, У регіоні    277

Як інформує інтернет-ресурс ua.interfax.com.ua, за минулу ніч зі снігового полону в Запорізькій області представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій було врятовано 126 автомобілі і розчищено 145 км траси Одеса-Новоазовськ.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, протягом ночі на автодорогах Запорізької області рятувальники звільнили зі снігових переметів 126 одиниць транспорту, зокрема три мікроавтобуси, 16 вантажівок, дві карети “швидкої допомоги” і багато інших автівок, в яких перебувала 231 людина.

Станом на даний час, рух транспорту трасою Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, повністю відновлено.

Рятувальники ДСНС задіяли важку інженерну техніку БАТ-2 із Мелітопольського району в Приазов’ї у напрямку м. Приморська і траси М-30 (від с. Азовське Бердянського району убік с. Пафілівка Чернігівського району), де снігові замети сягають подекуди 1 метра.

Роботи з розчищення автодоріг від снігу тривають, після розчищення доріг у Приазов’ї спецтехніку рятувальників буде передислоковано в район м. Токмак.

Загалом, для ліквідації наслідків негоди було залучено 40 одиниць спецтехніки і 192 бійців особового складу ГУ ДСНС, 63 одиниці техніки і 82 співробітників від облавтодору, 74 одиниці техніки і 95 співробітників від КП “Елуад”, а також техніку і представників Нацгвардії України.

За інформацією Служби автомобільних доріг Запорізькій області, станом на даний час знято обмеження та відновлено рух транспорту на автомобільних дорогах загального користування державного значення: М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (з 475 по 604 км), а також на автодорозі Н-30 Василівка-Бердянськ (з 45 по 143 км).

Досі залишаються закритими для проїзду автотранспорту траси державного значення Т-08-19 Більмак-М-14 (від початку до 51 км, поворот на с. Осипенко) і Т-08-21 (Н-30- Приморськ (від початку в районі с. Панфілівка до Приморська).

Роботи з відновлення руху автотранспорту даними автомагістралями тривають.

Залишити відповідь