Молодого пологівського підприємця відзначили на офіційному святі 📷

Опубліковано в 17:39 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах    1 769

Сьогодні в урочистій залі Пологівського РБК було відзначено молодого пологівського підприємця – Артема Нікішина.

Він опанував ази бізнесу у 18-річному віці, перейнявши досвід батьків. За роки роботи у підприємницькій діяльності зарекомендував себе як відповідальна людина, зміг розвинути свій бізнес і розширити горизонти. Розвинув свої напрямки роботи у будівельній сфері. Постійно збільшує товарообіг. Тримає у відмінному стані свій магазин «Благострой». Покупцям подобається культура та якість обслуговування, тому наявний постійний потік клієнтів.

Шановний Артеме, колектив ГО “Спілка підприємців Пологівського району” від щирого серця тебе поздоровляє! Бажаємо нових висот і звершень, процвітання бізнесу та вдячних покупців!

Пишаємось, що наш актив збільшився твоєю особою!


Також, підприємці Пологівського району вітають з наступаючим Днем молоді усіх винуватців цього свята!

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

1 коментар на “Молодого пологівського підприємця відзначили на офіційному святі 📷

  • Артем ! Я тоже присоединяюсь к поздравлениям! Будь таким внимательным и добрым и безотказным как ты есть. Умничка ты и молодец. Здоровья тебе,счастья в личной жизни и всех благ.

Залишити відповідь