Молодих поетів та авторів-виконавців запрошують на конкурс «Хортицькі дзвони»

Опубліковано в 11:04 Афіша, Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    251

З 2014 року, протягом вже трьох років Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні Імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони».

Марина Брацило трагічно загинула за влітку 2013 року у м. Києві, залишивши по собі яскраву творчу спадщину. Тож, Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» засновано з метою вшанування пам`яті випускниці ЗНУ, запорізької поетеси та автора-виконавця власних пісень Марини Брацило.

Традиційно конкурс стартував цьогоріч у березні, але підсумки пошуків молодих талантів буде підбито до дня народження поетеси – 2 грудня 2017 року.

Отже, молоді поети та автори-виконавці ще можуть встигнути заявити про себе до 15 жовтня 2017 року. Для участі в конкурсі потрібно надати 20-25 віршів у номінації «Поезія», або дві пісні, записані в аудіо форматі в номінації «Авторська пісня». Вік учасників – від 15 до 25 років. Всі твори мають бути виключно українською мовою.

Тож, всі охочі взяти участь у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицьки дзвони».

З подробицями та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланнями:

http://www.bratsylo.com.ua/konkurs.html

https://www.facebook.com/konkursMarynyBratsylo

За інформацією можна звертатись до Пологівського організаційно-методичного центру  за тел. (06165) 2-39-98.

Залишити відповідь