МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ В ДІЇ: Банківський апокаліпсис по-пологівськи: (ФОТО-ФАКТ)

Опубліковано в 16:17 Актуально, Важливі, Новини    725

З 12 березня стартувала виплата субсидій у готівковому вигляді.

Пенсіонери отримають монетизовані субсидії разом із пенсіями. Всі інші мають особисто з`явитися до відділення банківської установи, яку було визначено урядом.

Сьогодні, о 08:30, біля єдиного у місті відділення «Ощадбанку» вишукувалася велика черга пологівців, що прийшли за виплатами.

Місто потребує ще одного відділення, тому що наявне не зможе впоратися із напливом одержувачів субсидій. Пологівцям не зручно добиратися з віддалених куточків міста, таких як Кагалін.

За замовчуванням субсидіанти отримують першу виплату через систему грошових переказів «Швидка копійка». Та сьогодні, протягом дня, зробити це було важко – програмне забезпечення постійно відмовляло. Причина цьому – велике завантаження: через систему грошових переводів здійснюються операції у загальноукраїнському масштабі.

З метою пришвидшення процесу отримання грошей і зменшення обсягу роботи працівників банківської установи потрібно відкрити рахунок. Наступні виплати ви отримуватимете на пластикову картку.

 

Важливо: сплатити комуналку потрібно до 20 числа поточного місяця. Щоб не стояти у чергах, для оплати послуг можна скористатися електронними терміналами й онлайн-банкінгом.

Якщо картки відкриють не всі субсидіанти, впоратися із їх напливом працівникам банківської установи буде вкрай важко.

Зберігаймо спокій, цінуймо власний час і роботу працівників банківських установ.

Залишити відповідь