Може вже весна? Синоптики шокували прогнозами

Опубліковано в 9:32 В Україні, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    928

Синоптики прогнозують настання рекордно теплої весни вже на початку березня, не дивлячись на прогнози деяких експертів про реванш зими з морозами та заметіллю.

Та й про лютий метеорологи говорять як про надзвичайно теплий місяць ( точніше про другу його половину).

Лютнева погода в Пологах дійсно більше схожа на березневу. “Мінус” востаннє нагадав про себе сьогоднішньої ночі, бо вже з вівторка 18 лютого, синоптики не прогнозують суттєвого зниження температурних показників вночі. Вдень стовбці термометрів показуватимуть від +2 до +9 градусів, а вночі від 0 до +2. Сонячну та похожу погоду обіцяють лише у вівторок 18 лютого, бо від середи 19 лютого, згідно синоптичних прогнозів, на Пологівщині задощить. У суботу 22 лютого метеорологи обіцять навіть мокрий сніг.

Синоптики про березень

У перший тиждень березня денна температура в Україні досягне +14 градусів“- повідомила начальник відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезнєвського, Олена Донич.

За спостереженнями спеціалістів, за останні 130 років, після надзвичайно теплих зим, весна в Україні почнеться з температури, значно вищої за кліматичну норму.

В Україні найтепліші зими за всю історію спостережень з 1891 року були: в 1901-1902, 1989-1990, 2006-2007 рр, і, звичайно, нинішня зима – 2019-2020 рр.

Донич додала, що нинішня зима може стати найтеплішою за всю історію спостережень, бо “фактично метеорологічна зима в Україну так і не прийшла” – повідомляє Українська правда.

Залишити відповідь