Музей у Вербовому поповнився цінними речами (ФОТО)

Опубліковано в 16:50 Новини, Цікаво та корисно    376

22 жовтня, до сільського музею с.Вербове з Німеччини завітали дружина Ольга та донька Катерина загиблого учасника бойових дій в Афганістані, ліквідатора Чорнобильської АЕС, нашого земляка Василя Мирошниченка. 

Ольга Мирошниченко передала до сільського музею особисті речі чоловіка: військову форму, авіаційний шолом, посвідчення, орденські книжки  та щиро подякувала за збереження пам`яті про їхню сім`ю.

До відома:

Військову доблесть нашого земляка відзначили двома орденами Червоної Зірки. А 19 грудня 1991 року, в останні дні розвалу СРСР, Василя Мирошниченка нагородили третім орденом Червоної Зірки. Проте, ця нагорода десь заблукала в бюрократичних кабінетах військового міністерства, і за життя він її не побачив, її вручили дружині Ользі. Також, було представлення і до присвоєння високого звання Героя Радянського Союзу. Життя Василя трагічно обірвалося в 1995 році. Похований у рідному селі. Над могилою – пам’ятник: рвуться в небо лопасті вертольоту, пробуджують чиюсь хлоп’ячу мрію. В квітні 2017 році в приміщенні Вербівській ЗОШ І-ІІІ ступенів встановлено меморіальну дошку земляку, учаснику бойових дій в Афганістані та ліквідатору Чорнобильської АЕС Василю Мирошниченку. 

Інформує: сайт села Вербове

Залишити відповідь