На 2 районних маршрути оголошено конкурс

Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області (далі – конкурс) на маршрути №  296 «Пологи (АС) – Федорівка, ч/з Костянтинівку, Новоселівку, Шевченка» та № 298 «Пологи (АС) – Кінські Роздори, ч/з Воскресенку» .

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови райдержадміністрації від 04.12.2019  № 285   «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області».

Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області (далі – Умови), затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.11.2018 № 456  «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області»,  зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області  21 листопада 2018 року за № 147/2026

Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області,  перевізників-претендентів та  Організатора.

На конкурс виносяться Об’єкти, які входять до затвердженої  мережі внутрішньорайонних автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території  Запорізької  області.

Транспортні засоби, які працюватимуть на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, мають відповідати таким  критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на маршрутах,   допускається використання автобусів категорій М2 та М3, клас автобусів на  маршрутах – А, В, І, ІІ, ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути  загального користування, забезпечується  робота  транспортних засобів, пристосованих  для перевезення  осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків – з 1 січня 2020 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно – рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом  Міністерства транспорту та зв’язку України  від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року .

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами  для  резерву, повинні  бути  не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

У разі відсутності в перевізників – претендентів автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, вони мають право подавати до Конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект – зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з вимогами чинного законодавства

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності у нього транспортних засобів, що відповідають Умовам  – на 1 рік.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Для  участі  у конкурсі перевізник – претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081Для  участі  у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи: 1)  анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів; 2) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності;3)  відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;4) копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1 ДФ) за останній квартал.Комплектність   поданих   документів   перевіряє  в  міру  їх надходження  Організатор. Документи   для  участі  в  конкурсі  пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються  автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для   участі   в   конкурсі   подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою “N 1”, який містить документи для участі в конкурсі,  відкривається наступного дня після  закінчення строку їх прийняття. Конверт (пакет)  з позначкою “N 2”,  який містить документи з інформацією про  те,  на  який  об’єкт  конкурсу  подає  документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі відсутності керівника перевізника-претендента на конкурсі його інтереси може представляти особа, яка має довіреність, видану перевізником-претендентом.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, к. 215, у час, визначений для  прийому документів на конкурс.

Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 15.01.2020 року, включно, за адресою: 70600, м. Пологи,  вул. Єдності, 32, к. 215. Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Засідання конкурсного комітету відбудеться об 11.00  30.01.2020 року, за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, каб. 215, тел. 2-27-25.

Повідомляється на сайті Пологівської РДА

Схожі публікації
08.02.2022

10-13 лютого 2022 року в спортивному залі ДЮСШ м.Гуляйполе відбудеться ХХІ Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія». У лютому 2022 року клуб СК «Запоріжжя» відмічає свій 20-річний […]

07.02.2022

8 лютого о 10:00 в приміщенні Пологівської райдержадміністрації за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32 (зал засідань на 3 поверсі) відбудеться ярмарок вакансій для підприємств групи «Метінвест». У зв’язку з […]

02.02.2022

Найближчі святкові вихідні припадають на Березень. Нагадаємо, раніше ми писали: Лютий 2022 року: чи будуть додаткові вихідні, які свята попереду У зв’язку зі святкуванням 8 березня в Україні передбачено додаткові вихідні дні. Так, на Міжнародний жіночий […]

01.02.2022

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ «ГАРЯЧОЇ» ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ СПІЛКУВАННЯ ІЗ ГРОМАДЯНАМИ КЕРІВНИЦТВА ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У ЛЮТОМУ 2022 РОКУ  Крупський   Артур    Євгенович голова райдержадміністрації    09.02.2022 23.02.2022  з  10:00 до 11:00 год.  Лепетченко Алевтина […]

21.01.2022

Шановні пологівці та гості громади! 22 січня 2022 року – День відкритих дверей у Пологівському краєзнавчому музеї! 22 січня – День Соборності України. До цієї важливої історичної події, що відбулась […]

20.01.2022

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в Пологівській громаді відбудуться святкові заходи. Урочистості […]

20.01.2022

23 січня в приміщенні комунальної установи «Пологівський ліцей № 1» Пологівської міської ради о 10:00 розпочнеться І тур чемпіонату з настільного тенісу серед юнаків і дівчат, о 14:00 – І […]

18.01.2022

Дорогі друзі! 19.01.2021р., священники Української Православної Церкви, на «Бублику» та Центральній площі міста Пологи, НІЯКИХ ОСВЯЧЕНЬ НЕ ЗВЕРШУЮТЬ! Бережи всіх Боже! Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Протоієрей […]

17.01.2022

Пологівський краєзнавчий музей відкритий для відвідувань! Заклад гостинно запрошує відвідати оновлені зали, оглянути діючі експозиції, зазирнути в минуле свого краю і стати свідком створення нового музейного простору. Пологівський краєзнавчий музей […]

24.12.2021

Шановні платники податків! 29 грудня 2021 року о 10 год. 00 хв. Пологівська ДПІ ГУ ДПС у  Запорізькій області запрошує платників податків  на семінар, який проводитиметься у залі засідань Пологівської […]

21.12.2021

Шановні підприємці Пологівської громади та району! Запрошуємо Вас на відкриття пам’ятної дошки Кас’яненку Сергію Анатолійовичу – першому голові Спілки підприємців Пологівського району, депутату Пологівської міської ради двох скликань, Голові правління […]

15.12.2021

Відкриття головної міської ялинки відбудеться у суботу, 18 грудня. А головною обласною ялинкою, пл. Фестивальна, 19 числа. Наразі, у Запоріжжі завершують монтаж новорічних локацій. Цього року в обласному центрі їх буде […]