На 8 Березня до жінок з Вербового прийшов Дід Мороз (ФОТО)

Опубліковано в 11:04 Новини, У районі, Фото-галерея    351

” Усім жінкам присвячується “

П’янка і чуйна, ліки і отрута,
Чужа і рідна, горда і проста,
Ти — жінка, королева й берегиня,
Мінлива, непізнана, дорога.

Тихим весняним ранком, в гарному настрої і з посмішками, жіноча половина села Вербове поспішала до сільського будинку культури, бо там на всіх чекало свято.

Гарна атмосфера та по-весняному прикрашена сцена тихою піснею повела всіх в країну щастя і краси, де лунали пісні, розмай танцю і, звичайно, гумор з великою порцією привітань і сюрпризів.

Гарні слова поздоровлень та вдячності лунали від сільського голови Кравченко Л.М., від гостя з с. Ново-Прокопівки Тюхти В.М., і, звичайно, від аматорів вербівської сцени. З великим вмінням і сердечністю вітали ведучі -Голод Р., Куцевол М., фольклорний колектив “Файні -пані”, Дібровська В., танцювальні колективи “Світанок”, “Капітошка”, “Джерельце, вербівці-гумористи – Сердюк О.,Терентієва В., Кишка О., Сердюк Н., Ураскіна І., дует “NEUS”, дует “Берегиня”, Денисенко Г., вокальний колектив “Асорті”.

Свято вдалось на славу! Не кожну жінку з 8 березня приходить вітати Дід Мороз, а до вербівців він завітав із квітами та ще й з ексклюзивним вітанням від сільських та “городських” хлопців весняно-танцювальною композицією, а які смачні були варенички від вокального гурту “Асорті”… Лунали пісні, від яких котилася сльоза, від яких неможливо було всидіти на місці, бо ноги просилися до танцю, та й долоні горіли від оплесків, бо атмосфера свята була гаряча.

Час концерту пролетів, як одна мить. Море овації, посмішок і звичайно гарного настрою!

Нехай завжди будуть поряд з вами людська шана, вірні друзі, а доля буде прихильною і щедрою на щастя, здоров’я, успіх і достаток. Бажаємо вам нескінченного кохання і щастя, уваги і тепла близьких. Адже світ тримається на Вашій любові!

Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім’я якій — Жінка.

Миру і щастя землі, по якій ідеш ти, Жінко!..

Оксана Дорошенко

Залишити відповідь