На честь пологівських красунь співатиме Павло Зібров (ФОТО)

Опубліковано в 19:28 Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 514

Сьогодні вдень розпочалась генеральна репетиція у пологівчанок перед конкурсом краси “Чарівна краса Поліг”. Дівчата дуже хвилюються, адже оцінюватимуть їх не лише місцеве журі, а й закордонні гості.

Усього, для конкурсу відібрано 9 дівчат, віком від 16 до 34 років. Цікаво те, що усі брюнетки. Серед них 3 матусі. Нажаль, до початку конкурсу ми не можемо відкрити вам їх обличчя та імена, але запевняємо, що майже усіх їх ви неодноразово бачили на пологівських сценах.

Протягом місяця, вони активно відпрацьовували свою ходу, поведінку на сцені та вміння подати себе і свою красу. І навіть сьогодні, напередодні конкурсу їх репетиція ще триває.

Нагадаємо, конкурс складатиметься із чотирьох частин: “Вихід у національному вбранні”, “Вихід у купальниках”, “Вихід у вечірньому вбранні”, “Інтелектуальні здібності”. Усі вбрання, зачіски, макіяж дівчата готують самі.

Найкрасивіша буде нагороджена короною зі справжнім камінням Swarovski та приз (на вибір) – 10 000 гривень, або ж тижнева путівка на двох до Туреччини. Також, отримають призи дівчата, що опиняться на 2-му і 3-місці, та приз глядацьких симпатій. Та, безпосередньо усі учасниці отримають подарунки від нардепа Вадима Кривохатька.

Більшість кандидаток у переможниці говорить, що напевно оберуть гроші та витратять їх з користю для себе і своєї родини, адже до Туреччини летіти зараз не сезон.

Цікаві фрази дівчат:

“Переживаємо, хоча б не впасти”, “У нас будуть образи майже в одній колірній гамі”, “Чоловік сказав – іди з Богом!”, “На фітнес перед конкурсом не подались, знаємо, що ми богині від природи!”, “Витрачу грошовий приз на себе: в нашій родині тато працює, а мама красива”.

За конкуренток, більшість дівчат вважають тих, хто наймолодший. Усіх їх із задоволенням підтримують батьки, чоловіки, рідні, які й спонукали узяти участь у цьому конкурсі.

Станом на сьогоднішній ранок, квитки на шоу (вартістю 150 грн.) вже були всі розпродані, тож уже завтра, о 16:00 зал РЦ “Юність” буде переповнений глядачами.

Яскравим фіналом шоу краси стане виступ народного артиста України Павла Зіброва.

Тож, бажаємо дівчатам менше хвилюватись і бути впевненою у своїй красі. Нехай переможе найкраща! По правді, кожна з вас гідна гордого звання “Чарівна краса Поліг”! 

 

Залишити відповідь