На ділянці Пологи – Комиш-Зоря збільшено кількість вантажних поїздів

Опубліковано в 14:41 Новини, У районі    483

Збільшення пропускної здатності на ділянці Пологи – Комиш-Зоря і кількості локомотивів, задіяних в перевізному процесі, дозволило щодоби пропускати на маріупольському напрямі 21 вантажний поїзд, тоді як раніше було 18 поїздів на добу.

Для збільшення обсягів перевезень залізничники в жовтні поклали додатковий, сьомий приймально-відправних шлях і два стрілочних переводи на станції Комиш-Зоря, що розширило можливості підвезення і здачі поїздів.

Ми раніше писали:Почалась реконструкція залізничної ділянки Пологи – Комиш-Зоря

«Збільшення кількості вантажних поїздів на маріупольському напрямі – це одне із зобов’язань, яке взяла на себе Укрзалізниця в ході переговорів з учасниками ринку про необхідність індексації тарифів на вантажоперевезення», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Колійні роботи на станції Комиш-Зоря проводилися в рамках реалізації першого етапу інвестиційного проекту по реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, спрямованого на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку.

Нагадаємо, що для підвищення пропускної здатності ділянки Пологи – Комиш-Зоря у 2016-2017 рр. на Придніпровській залізниці виконали капітальний ремонт шести шляхів і п’яти стрілочних переводів по станції Пологи, середній ремонт 14,3 км колії на перегоні Магедове – Комиш-Зоря, замінили новими майже 2,8 км рейок на перегонах Магедове – Комиш-Зоря, Пологи – Гусарка і Гусарка – Магедове.

Залишити відповідь