На дорозі Т-04-0 через Гуляйполе й Пологи закінчують вирівнювати шар📷

Опубліковано в 15:14 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    686
🚧 Ремонт автодороги Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь на ділянці км 168+888 – км 187+291 виконується в рамках поточного середнього ремонту. Саме цією дорогою жителі Гуляйпольського району дістаються найближчої багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування та пологового будинку, що знаходиться в м. Пологи.
📍 Ділянка дороги загальною протяжністю 18,4 км починається на виїзді з м. Пологи, проходить крізь село Дорожнянка та сягає в’їзду в Гуляйполе.
🚧 На сьогодні, дорожники вже повністю завершили роботи з фрезерування та підсилення основи дорожнього одягу на окремих ділянках. Також влаштували на 18 км вирівнюючий шар покриття з крупнозернистого асфальтобетону.
Найближчим часом підрядна організація ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» розпочне влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастичного асфальтобетону.
🚜 В рамках поточного середнього ремонту передбачено:
◾ влаштування вирівнюючого та верхнього шарів покриття;
◾регенерація шарів дорожнього одягу на окремих ділянках дороги, які втратили несучу здатність;
◾укріплення узбіччя відфрезерованим матеріалом та щебенево-піщаною сумішшю;
◾влаштування металевого бар’єрного огородження;
◾влаштування тротуарів в смт. Пологи та с. Дорожнянка;
◾заміна дорожніх знаків;
◾встановлення сигнальних стовпчиків;
◾нанесення дорожньої розмітки;
◾влаштування зупинок та тротуарів.
🚦Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож водіям радимо буди уважними в місцях проведення робіт – дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.
📝Довідково:
Автомобільна дорога Т-04-01 проходить по території Дніпропетровської та Запорізької областей. Ця дорога є важливим маршрутом для Запорізької області, зокрема для мешканців Гуляйпільського, Пологівського, Токмацького та Мелітопольського районів.
Інформує: САД

Залишити відповідь