На мікрорайоні Пологи-5 провели профілактичний рейд

Опубліковано в 10:34 Важливі, Новини, У Пологах    701

Найцінніше, що має суспільство це людина, її життя та здоров’я. Саме невеликий життєвий досвід,беззахисність іневміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою у всіх відношеннях. Саме тому навчання населення, а особливо дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС. Тому, з метою проведення профілактичної роботи, виховання поважного ставлення до безпеки людини дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях 5 серпня було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з маленькими мешканцями мікрорайону Пологи-5.

Спеціалісти ДСНС разом з представниками Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели цікаву та захоплюючу бесіду, розповіли про основні причини виникнення пожеж, навели реальні приклади пожеж, нагадали про правила дорожнього руху, безпечної поведінки на вулиці та з незнайомими людьми.

По закінченню заходу дітям надали листівки та буклети із застережливою інформацією, також вручили подарунки на згадку про зустріч.

Залишити відповідь