На одному з найстаріших підприємств міста провели професіографічну екскурсію

Опубліковано в 13:17 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    448

Краса гірничодобувної компанії «Мінерал»

Серед рівнинного степу розташовані сучасні кар’єри ТОВ «Гірничодобувної компанії «Мінерал». Дорога до кар’єру нагадує гірську, бо тут є і серпантин і круті підйоми та спуски.

З метою запобігання молодіжному безробіттю та формування у молоді усвідомленого ставлення до планування професійної кар’єри 24 жовтня 2018 року Пологівською районною філією разом з учнями 8 класу Пологівської ЗОШ №4 було проведено професіографічну екскурсію на одне із старійших підприємств міста, в якому працює значна кількість робітників і службовців. 

Головний інженер підприємства – Д.В. Цихмистро показав учням як добувають корисні копалини на їх підприємстві, яка їх цінність для економіки нашої України та реалізація за кордон. Про перспективи розвитку підприємства, про потреби в кадрах на сьогодні та на перспективи. Також, рекомендували навчання в профільних учбових закладах, які готують фахівців для роботи на підприємстві. Учні були дуже задоволені від побаченого.

А закінчилася екскурсія у музеї підприємства, де їм розповіли про шляхи становлення сучасного одного з найбільш розвинутого гірничодобувного підприємства України.

Інформує: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь