На Оріхівщині провели зустріч з майбутніми пенсіонерами

Опубліковано в 14:40 Новини, У регіоні    204

Учора, 20 вересня заступник начальника Оріхівського відділу обслуговування громадян Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ірина Знахур провела зустріч з майбутніми пенсіонерами 55 років і старші на базі Оріхівського районного центру зайнятості.

Присутніх цікавили питання порядку нарахування пільгових пенсій, їх оподаткування, інформація про працюючих пенсіонерів. Також присутні були проінформовані про переваги отримання пенсій через вкладні рахунки в установах банків.

Ірина Знахур розповіла зібранню про впровадження нової технології обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення і виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи. Повідомила присутніх про порядок реєстрації на Веб – порталі Пенсійного фонду України та основні принципи роботи з електронним ресурсом. Адже дана послуга надає користувачеві можливість вчасно контролювати інформацію про нарахування заробітної плати та сплату страхових внесків, зручно та оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України та дистанційно отримувати послуги.

По закінченню заходу Ірина Знахур відповіла на всі питання присутніх та нагадала про можливість отримання консультацій у спеціалістів Оріхівського відділу обслуговування громадян по Skype-зв’язку та роботу “гарячої” телефонної лінії.

Інформує: Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

Залишити відповідь