На Пологівщині на 1 вільне робоче місце претендує 25 безробітних. Тривалість безробіття зменшилась

Опубліковано в 11:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    415

Не зважаючи на складну ситуацію на ринку праці через карантин та зменшення економічної активності у країні, знайти роботу можливо. За сім місяців поточного року роботодавцями Пологівського району надано до бази служби зайнятості 993 вакансій, що на 107 вакансій менше, ніж за цей же період в минулому році. Все це призвело до того, що підвищилась конкуренція за робочі місця. В середньому, наразі, на  одне вільне робоче місце претендує 25 безробітних осіб.

За сприяння Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості протягом січня-липня 2020 року 590 безробітних знайшли роботу. З початку року 12 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 53 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Якою б складною не була ситуація на ринку праці через карантин, робота є!  Головне бути активним на ринку праці, впевненим і готовим швидко реагувати на зміни. Кар’єрні радники допомагають безробітним скласти найбільш дієвий план пошуку роботи, контролюють та коригують кожен крок, при необхідності направляють наших клієнтів на інформаційні або консультаційні заходи. Злагодженість в діях між кар’єрним радником та безробітним  дає свої позитивні результати. Ми спостерігаємо, що шукачі роботи стали більш активними, саме тому середня тривалість безробіття в Запорізькій області зменшилась порівняно з минулим роком майже на 10 відсотків».

Залишити відповідь