На Пологівщині оголошено конкурс з перевезення пасажирів

Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області (далі – конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови райдержадміністрації від 28.11.2018 №474 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області».

Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області (далі – Умови), затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.11.2018 № 456 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області», зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 21 листопада 2018 року за № 147/2026.

Ці Умови є обов’язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Пологівського району Запорізької області, перевізників-претендентів та Організатора.

На конкурс виносяться Об’єкти, які входять до затвердженої мережі внутрішньорайонних автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

Транспортні засоби, які працюватимуть на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, мають відповідати таким критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на маршрутах, допускається використання автобусів категорій М2 та М3, клас автобусів на маршрутах – А, В, І, ІІ, ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

На кожному об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків – з 1 січня 2020 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно – рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

У разі відсутності в перевізників – претендентів автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, вони мають право подавати до Конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект – зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з вимогами чинного законодавства Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності у нього транспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

Для участі у конкурсі перевізник – претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:

1) анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів;

2) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності;

3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

4) копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1 ДФ) за останній квартал.

Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження Організатор. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою “N 1”, який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Конверт (пакет) з позначкою “N 2”, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі відсутності керівника перевізника-претендента на конкурсі його інтереси може представляти особа, яка має довіреність, видану перевізником-претендентом.
Плата за участь у конкурсі не стягується.

Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, к. 215, у час, визначений для прийому документів на конкурс.

Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі до 13.12.2018 року, включно, за адресою: 70600, м. Пологи, вул. Єдності, 32, к. 215.

Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45. Перерва на обід – з 12:00 до 12:45.

Засідання конкурсного комітету відбудеться о 13.00 28.12.2018 року, за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, каб. 215, тел. 2-27-25.

Інформує: Пологівська РДА

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]

16.11.2022

До нашої редакції потрапив документ, в якому зазначались відповідальні та організатори свята ворожої ганчірки у Пологах. Цією інформацією з журналістами “ПІК” поділилась небайдужа людина. Так, з документу видно організаторів та […]

16.11.2022

До органів поліції надійшло 15 повідомлень про зруйновану житлову та цивільну інфраструктуру в обласному центрі та у Пологівському районі. Є інформація про поранену цивільну людину. Минулої доби російські загарбники обстріляли […]

16.11.2022

Вночі, 16 листопада, у Пологівському районі стало на 1 ворожий склад менше. Так, у населеному пункті Токмак було знищено великий склад з бк різного калібру. Нагадаємо, також бійці Запорізької тероборони […]