На Пологівщині перевірили кризові сім’ї

Опубліковано в 9:10 Новини, У районі    1 104

10 квітня, фахівцями із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ було ініційовано проведення виїзного рейду-перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Новоселівської, Костянтинівської та Федорівської сільських рад.  Таким чином, комісією було відвідано 19 сімей.

Під час перевірки, члени комісії звертали увагу на наявність запасів продуктів харчування,  запасу необхідних сезонних дитячих речей, шкільного приладдя, спальних місць, білизни та створення належних умов для проживання дітей.

Відвідувались сім’ї з дітьми також з метою перевірки цільового використання коштів по народженню дитини. В ході проведення рейду грубих порушень виявлено не було, але деякі сім’ї було взято на особливий контроль.

Під час рейду була проведена соціально-педагогічна робота з батьками дітей щодо відповідального батьківства, створення належних умов для проживання та навчання дітей,  проведено профілактичну роботу щодо популяризації здорового способу життя та попередження насилля.

Фахівці із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ звертаються до усіх батьків із закликом дарувати своїм дітям любов, адже ви потрібні один одному. Ніякі проблеми не страшні, якщо в тебе є люблячі люди.

Інформується на сайті Пологівської РДА

Залишити відповідь