На Пологівщині попереджають насилля та жорстоке поводження з дітьми

Опубліковано в 18:09 Новини, У районі    362

Конфлікти в родини виникають в більшості випадків від небажання йти на компроміс. Інколи емоції настільки сильні, що конфліктуючі сторони переходять на крик та образи. Досить часто в сім’ї немає фізичного насилля, але часто зустрічаються обман та маніпуляції, і тут вже іде мова про моральне, психічне насилля.

На сьогоднішній день, актуальною залишається тема профілактики насилля та жорстокого поводження з дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Саме тому, фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завдяки керівництву міських закладів освіти, а саме Пологівського колегіуму №1 та загальноосвітньої школи №4, було проведено профілактичні бесіди з учнями, відповідно, 8 і 7 класів.

Під час бесіди були охоплені певні аспекти даної проблематики, а саме, поняття «насилля», види насилля, засоби попередження цього явища та контакти установ, до яких можна звернутися у випадку, коли все ж таки це сталося.

Фахівці Центру закликають батьків у вихованні своїх дітей бути мудрими, а дітей проявляти повагу до своїх батьків. Не забувайте про те, що більшість конфліктів відбувається на основі непорозуміння та невміння почути один одного.

Інформує: Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Залишити відповідь