На Пологівщині проходять Уроки мужності

Опубліковано в 9:47 Новини, У районі    179

У закладах освіти Пологівського району тривають заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи.

17 листопада у Пологівській спеціалізованій різнопрофільній школі І-ІІІ ступенів № 2  пройшов Урок мужності «Вільні будують майбутнє». На заході були присутні почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації І.Г. Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації А.О. Устименко, голова районної громадської організації Товариства Червоного Хреста Н.Є. Плетінь, родина учасників бойових дій у зоні АТО Андрія та Яни Постнік, батьки учнів.

Захід підготувала та провела з учнями 7 класу вчитель Т.Я. Перебейнос. Учні згадали історичні постаті творення незалежності України, а саме Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Павла Скоропадського, а також імена Героїв Небесної Сотні, представили цікаві повідомлення про героїзм учасників АТО, самовідданість волонтерів. Свічкою пам’яті та хвилиною мовчання учасники дійства вшанували патріотизм і мужність загиблих у листопаді 2013 року – лютому 2014 року на Майдані, тих, хто загинули у зоні проведення АТО, всіх, хто поклав життя на захист демократії, територіальної цілісності нашої держави.

І.Г. Півень привітала присутніх зі святом та наголосила, що саме від дій молоді залежатиме, якою стане наша країна в майбутньому. Учасники АТО Андрій та Яна Постнік розповіли про визвольну боротьбу сьогодення на Сході нашої країни, навіть показали відео та фото з територій, де проводяться бойові дії.

Байдужим не залишився жоден школяр. Саме такі заходи формують громадянина України з активною життєвою позицією, справжнього патріота.

Про це інформує: відділ освіти, молоді та спорту РДА

Учора, 21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи за участю заступника голови РДА Ірини Півень, представників відділу освіти, молоді та спорту РДА, учнівської молоді, військовослужбовців та демобілізованих із зони АТО у Пологівському колегіумі №1 проведено урок мужності «У Революції Гідності доля народу». Зі словами привітань, екскурсу у славне, часами трагічне, минуле України, до присутніх звернулася заступник голови РДА Ірина Півень.

Привітали присутніх керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Орловський та радник голови районної ради Михайло Малиш. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадавши події Євромайдану, що розпочалися 21.11.2013, та героїв-пологівців, що загинули у зоні АТО.

Про це інформує відділ організаційної роботи апарату РДА

Цієї п’ятниці, 24 листопада, обласний Урок мужності відбудеться у ЦКД “Гірник” Пологівської міськради.

Запланований показ фільму «Січ», який на Всеукраїнському фестивалі «Пісні народжені в АТО» презентував славетний кіборг Запорізького краю, головний герой фільму В’ячеслав Зайцев. Запрошуються всі бажаючі долучитися до заходу патріотичного виховання молоді.

Початок об 11:00.

Залишити відповідь