На Пологівщині провели обстеження пам’яток історії та пам’яток археології (ФОТО)

Опубліковано в 8:48 Новини, У районі    324

З метою здійснення контролю щодо дотримання вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» відділом культури і туризму райдержадміністрації як органом охорони культурної спадщини за підтримки Пологівської сільської ради організовано обстеження пам’яток історії та пам’яток археології, які знаходяться на території Пологівської сільської ради.

Комісія у складі начальника відділу культури і туризму М. Діденко, методиста Пологівського районного організаційно-методичного центру К. Сімоненко, землевпорядника Пологівської сільської ради С. Теслі обстежили 2 пам’ятки історії 5 пам’яток археології (4 курганних могильника і 1 курган).

За результатами роботи складено відповідні Акти з висновками і рекомендаціями. Землекористувачам, які користуються землями, де розташовані пам’ятки археології,  що перебувають в державному реєстрі пам’яток, будуть надіслані листи-попередження.

Протягом квітня комісія буде працювати на територіях Інженерненської, Тарасівської, Басанської, Семенівської сільських рад та м. Пологи.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь