На Пологівщині провели рейд у родинах які перебувають на обліку

Опубліковано в 14:54 Новини, У районі    578

19 та 20 вересня поліцейські, спеціалісти служби у справах дітей та соціальні працівники провели рейд на території Пологівського району (м. Пологи, с. Пологи, с. Інженерне, с. Вербове).

Працівники ювенальної превенції відвідали сім’ї, які перебувають на контролі у зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей.

Фахівці проконсультували батьків щодо методів та форм виховання неповнолітніх, оформлення державної соціальної допомоги, житлових субсидій, влаштування дітей до закладів позашкільної освіти тощо. Правоохоронці попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення прав та інтересів неповнолітніх.

Також, поліцейські провели профілактичні бесіди з дітьми, нагадали їм правила безпеки та поведінки.

Зокрема, як інформують спеціалісти служби у справах дітей Пологівської РДА, 19 вересня відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районної акції «Родинний затишок».

Було відвідано сім’ї опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, які проживають на території Пологівського району, з метою обстеження умов утримання, проживання та виховання дітей, надання консультацій щодо різнобічного розвитку дітей, формування морально-естетичних смаків, норм поведінки, трудових навичок.

Під час зустрічі з зазначеними сім’ями, було з’ясовано, що всі діти забезпечені повноцінним харчуванням, шкільним приладдям, взуттям та одягом по сезону, засобами особистої гігієни. В ході обстеження було відвідано 12 сімей, в яких проживає 26 дітей.

У відповідності до розпорядження голови Пологівської райдержадміністрації від 10.02.2017 № 49 «Про проведення районних профілактичних заходів у 2017 році» у заході взяли участь: спеціалісти служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, інспектор ЮП СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ, представники органів місцевого самоврядування.

За результатами зустрічей та спілкування з опікунами, піклувальниками, батьками-вихователями, можна зробити висновок, що попри труднощі, з якими вони зіткнулись на шляху виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, її лагідні обійми та невичерпна радість батьків.

Нагадаємо, що на початку вересня працівники ювенальної превенції провели профілактичні бесіди із представниками торговельних закладів щодо неприпустимості продажу алкоголю дітям.

Залишити відповідь