На Пологівщині розглянули медичні питання

Опубліковано в 14:02 Новини, У районі    396

11 жовтня в Пологівській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту. Участь у засіданні взяли керівництво районної ради, представники закладів охорони здоров’я та райдержадміністрації.

Під час засідання були обговорені чотири важливих питання, що стосувалися роботи закладів охорони здоров’я Пологівського району.

Про виконання Урядової програми «Доступні ліки» та реалізацію проекту «Клініка, дружня до молоді» в Пологівському районі виступили головний лікар КУ «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Анна Дуб та заступник головного лікаря цієї установи Наталія Гарцева.

Крім того, з інформацією про організацію та стан роботи з вагітними, породіллями та новонародженими на території Воскресенської сільської ради за підсумками І півріччя 2017 року було заслухано головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Воскресенської сільської ради Сергія Штанкевича.

Також серед розглянутих питань було обговорено і питання про подальшу діяльність КУ «Пологівська залізнична лікарня» у 2018 році.

Учасники заходу досить предметно приймали участь у обговоренні кожного питання, висловили свої зауваження та пропозиції щодо взаємодії всіх закладів охорони здоров’я району, які було рекомендовано відповідальним виконавцям врахувати у подальшій роботі.

Залишити відповідь