На Пологівщині святкували День місцевого самоврядування (ФОТО)

Опубліковано в 21:48 Новини, У районі, Фото-галерея    801

У залі засідань Пологівської райради сьогодні відбулись урочистості та концертна програма з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року День місцевого самоврядування в Україні відзначається саме 7 грудня. Це свято по праву пов’язане з державними святами доби незалежної України і сприймається як дата, що є знаковою віхою у становленні нашої держави.  

Це свято голів та працівників місцевих рад, депутатів і їх помічників, членів виконавчих комітетів, землевпорядників, голів квартальних комітетів, працівників, що займаються питаннями квартирного обліку, опіки та піклування, тих, хто дбає аби в кожному будинку було світло та тепло, і багато-багато  інших. Всі вони – команда однодумців у прагненні бачити громадян наших сіл й міста щасливими і багатими.

Щирі вітання, побажання, квіти та відзнаки працівникам органів місцевого самоврядування Пологівського району адресували голова   Пологівської   районної  ради  Олександр Покутній, голова Пологівської РДА Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко.

Яскравими виступами пологівців вітали: зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської ДШМ та його солістка Марія Діденко, зразковий аматорський хореографічний колектив «Золотий ключик» міського ЦКД «Гірник», пісенні вітання лунали від вокального тріо «Козаки» з Федорівського СБК, Катерини Тріщук з Костянтинівського СК, Наталії Самойлик з Пологівського РБК, Аліси Приходько з Пологівського РБК і Пологівської ДШМ, Ігоря Бойка з Григорівського СК, інструментальне вітання лунало від дуету викладачів Пологівської ДШМ Раїси Повод і Дмитра Апаріна. Ведучими заходу виступили: Новоселівський сільський голова Денис Скорук і культорганізатор РБК Ольга Заєць.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Від усього серця вітаємо вас зі святом!Бажаємо всім вам міцного здоров’я, наснаги, витримки і оптимізму. Нехай ваші професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави! Нехай творче натхнення перетворює кожен день у свято, а любов надихає і окриляє вас! Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні  зробити нашу державу заможною і квітучою.

Залишити відповідь