На Пологівщині триває ПОШУК ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Опубліковано в 12:44 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    284

Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) продовжується робота у запровадженні послуги патронатної сім’ї. Так, фахівці Центру 5 березня у Пологівській філії Запорізького обласного центру зайнятості для безробітних провели консультацію на тему: «Створення патронатної сім’ї – альтернатива офіційному працевлаштуванню.»

Учасникам було детально роз’яснено алгоритм надання послуги патронату над дитиною, порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Для тих, хто знаходиться в пошуку роботи, має досвід виховання власних дітей та бажає допомогти дітям, які з різних причин тимчасово не можуть проживати в біологічних сім’ях, надаємо наступну інформацію: термін перебування дитини у патронатній сім’ї становить від 1 до 6 місяців; на утримання кожної дитини, влаштованої у сім’ю патронатного вихователя, виплачується щомісячна соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. Розмір грошового забезпечення у період перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

Якщо вас зацікавила ця інформація, за більш детальною консультацією можна звернутись до Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пологівської РДА, який знаходиться за адресою: м. Пологи, вул. Державна, 75, «Будинок побуту» II поверх, тел.: 066-574-13-62.

Залишити відповідь