На Пологівщині триває профілактична робота з правопорушниками щодо ВІЛ/СНІДу

Опубліковано в 13:40 Новини, У районі    293

Інформує: Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді:

У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення випадків зараження людей молодого віку ВІЛ/СНІДом. За даними Запорізької КУ «Центр СНІД» ЗОР на диспансерному обліку з Пологівського району перебуває 32 ВІЛ-інфіковані особи 18-35 років. Якщо уявити собі, що ця цифра є набагато більшою, так як більшість людей, не проходячи профілактичні медогляди може навіть не підозрювати про наявність цього руйнівного вірусу у своєму організмі. Такі наслідки безвідповідального ставлення до свого здоров’я та ризикованої поведінки можуть нести загрозу здоровому майбутньому нашого суспільства.

Тому, профілактична робота з обізнаності людей щодо проблеми ВІЛ/СНІД у є актуальною завжди. 

Саме з цією метою фахівці із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Пологівського РВ філії Державної установи «Центр пробації» 8 січня проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділялася застереженню щодо шляхів передачі ВІЛ, необхідності проходження профілактичного медичного обстеження, а також надавалися поради, як вберегтися від зараження.

Залишити відповідь