На Пологівщині триває профілактична робота з сім’ями

Опубліковано в 16:23 Новини, У Пологах, У районі    372
Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й  нашої країни.

У всьому світі майже в кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить доля нашого району. Діти будуватимуть заводи, нові магістралі, вирощуватимуть урожай, розвиватимуть культуру, створюватимуть власні сім’ї. Як все це робитимуть сьогоднішні діти – залежить від  їх батьків, від сім’ї, в якій вони живуть, від дорослих людей, що їх оточують.
Нажаль, на сьогодні, є категорія сімей з дітьми, які внаслідок різних причин опинилися в складних життєвих обставинах. Такі діти потребують особливої уваги, спеціальної охорони та піклування, включаючи належний правовий захист стосовно належних умов проживання та благополуччя дітей.

З метою перевірки та контролю умов проживання дітей в кризових родинах,  11 серпня 2017 р. фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації, співробітником  Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області  здійснено виїзд на території: Пологівської міської ради, Пологівської сільської ради, Вербівської, Басанської, Тарасівської та Інженерненської сільських рад рад. Було відвідано 21 сім’ю, в якій проживають  та виховуються 42 дитини. Під час рейду була проведена соціально-педагогічна робота з батьками дітей щодо відповідального батьківства, створення належних умов для проживання та навчання дітей, підготовки до нового навчального року, проведено профілактичну роботу в даних сім’ях щодо популярізації здорового способу життя. Також під час виїзду перевірено умови проживання та цільового використання державної соціальної допомоги в 2-х сім’ях.

Фахівці із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ, звертаються до усіх батьків з закликом дарувати своїм дітям любов, турботу та ласку. Дитина повинна зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Поважайте маленьку особистість, турбуйтеся про їх здоров’я, освіту, особистим прикладом виховуйте в ній чесність і справедливість!
Пологівська РДА

Залишити відповідь