На Пологівщині ВІДКРИТО пропонують збирати металобрухт

Опубліковано в 15:05 Важливі, Новини, У Пологах    291

Ситуація із робочими місцями в Пологівському районі, як і в цілому по Україні є катастрофічною. Це призвело до збільшення кількості заробітчан, які у більшості своїй їдуть заробляти до Польщі та інших країн Східної Європи.

Ті, хто в силу різних обставин, не має змоги виїхати на заробітки, намагаються заробляти іншими шляхами.

За останній місяць зупинки та стовпи по всьому місту заполонили оголошення із нібито вигідною пропозицією заробити.

“ПІК” провів своє дослідження ситуації.

Оголошення з кричущою назвою “РОБОТА!!!” пропонують всім бажаючим організувати у власних домоволодіннях пункти збору вторинної сировини та  металобрухту. За це обіцяють заробітну платню у розмірі до 6000 гривень.

Ми також пригадали 22-гу сесію Пологівської районної ради, яка відбулася 20 жовтня, в ході якої голова Пологівської районної ради Олександр Покутній висловив слушну думку про активізацію роботи щодо припинення діяльності ігрових автоматів та пунктів збору металобрухту на території району. Правоохоронці тоді виправдали неспроможність швидкого реагування та боротьби із незаконними пунктами прийому металобрухту недостатньою кількістю особового складу поліційного відділку, та відсутністю пального для забезпечення патрулювання і виїздів. Вирішення даного питання було підтримано більшістю депутатів.

Тож, наразі питання діяльності незаконних пунктів збору металобрухту та ігрових автоматів на території району так і залишається відкритим.

Довідково:

Згідно Закону України від 05.05.1999 року №619-XIV «Про металобрухт», діяльність пунктів збору металобрухту є законною, але за умови їх реєстрації та здійснення грошового обігу шляхом безготівкового розрахунку, із наданням акту про приймання брухту. Тож, зазвичай всі легальні пункти прийому брухту працюють із великими підприємствами напряму, надсилаючи грошову винагороду на банківські рахунки певних установ.

ЄГОР КУРНОСОВ

1 коментар на “На Пологівщині ВІДКРИТО пропонують збирати металобрухт

Залишити відповідь