На Пологівщині вже зафіксовано 19 пожеж

Опубліковано в 17:11 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    291

З початку 2019 року на території Пологівського району виникли 19 пожеж, з них на відкритих територіях  – 6.

У зв’язку з погодними умовами, що склалися,  можливе виникнення пожеж у природних екосистемах.

Лише впродовж минулого тижня рятувальники 21 ДПРЧ м. Пологи ліквідували 5 пожеж сухостою та сміття на відкритих територіях, що призвело до нанесення непоправної шкоди природі. Статистика підтверджує. що майже всі такі пожежі у Пологівському районі виникають через людський фактор.

Пустощі дітей з вогнем, тліюче вогнище, необережно кинутий недопалок – все це може призвести до того, що за лічені хвилини усе навколо палатиме. Крім того, викликає занепокоєння той факт, що люди самі підпалюють суху траву та очерет готуючи ділянки під пасовища для худоби.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку в першу чергу навколишньому середовищу ,можуть спричинити пожежі будівель, знищити  лінії електромереж, лісові насадження.

Співробітники служби порятунку Пологівського РС постійно нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях, та під час прибирання присадибних  ділянок. Адже при випалюванні трави людство не задумується про живу природу. У вогні, як правило, гинуть новонароджені тварини та пташенята.

Шановні мешканці Пологівського району! Не будьте байдужими, бо проблема пожеж в екосистемах стосується кожного мешканця нашого району. Масові самопали можуть набути ще більших масштабів і торкнутися саме вас. Пам’ятайте те, що лише спільними зусиллями ми зможемо попередити в подальшому виникнення загорань сухотрав’я, а відтак убережемо наш рідний край від нещасних випадків!

Інформує: Пологівський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області 

Залишити відповідь