На Пологівщині з’явилась ГО «Ромська мрія». Запрошуємо на свято!

Опубліковано в 18:30 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    752

«Запрошуємо на відзначення Міжнародного Дня ромів»

У 2018 році в Пологівському районі зареєструвалась громадська організація «Ромська мрія».

За ініціативи райдержадміністрації 25 березня було проведено нараду в форматі «круглого столу», в якій взяли участь керівники району та міста, представники галузей культури, освіти, медицини, соціального захисту населення.

Під час наради було розглянуто питання сприяння «Ромській мрії» у відзначенні Міжнародного Дня ромів у Пологівському районі.

Міжнародний день ромів — міжнародне свято ромського народу. Метою свята є самоідентифікація ромської етнічної групи як єдиного народу, привернення уваги до самобутньої культури та історії етносу рома́ та 80 ромських субетносів, подолання дискримінації, утисків та відчуження ромів. Відзначається 8 квітня.

Цього дня, за традицією, роми у певний час запалюють на вулицях свічки, як символ єдності ромського народу, та спускають на воду річок вінки, що має символізувати нелегку долю народу — вічного блукальця без історичної батьківщини.

Керуючись державною Стратегією захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року 8 квітня 2019, в понеділок, о 14.00 в розважальному центрі «Юність» відбудеться свято з нагоди Міжнародного дня ромів.

Пропозиції щодо святкової концертної програми просимо надавати за телефоном Пологівського районного організаціно-методичного центру 2 39 98.

Шановні представнки ромської національності, жителі району та міста!

Запрошуємо на свято!

За інформацією відділу культури і туризму

1 коментар на “На Пологівщині з’явилась ГО «Ромська мрія». Запрошуємо на свято!

Залишити відповідь