На Пологівщину приїхав “ТЕТ”. Знімають НАШИХ!

Опубліковано в 21:21 Важливі, Новини, У районі    2 521

Пологівців, у черговий раз, покажуть на блакитному екрані. Зовсім нещодавно Пологи тільки відгомоніло зйомками “Міняю жінку” каналу 1+1, як знову наші будуть в телевізорі!

Сьогодні, із достовірних джерел, нам стало відомо, що у наш район завітала телевізійна група каналу “ТЕТ”. Вони знімають програму “Селянка-Панянка” в одному із пологівських сіл (поки що тримаємо в секреті). Днями, з нашою селянкою обміняється ролями мешканка Польщі. Чекатимемо із нетерпінням на приїзд гості-панянки! Для неї підготували справжній екстрим!

Усі подробиці незабаром. Дочекайтесь.

Довідково:

«Панянка-Селянка» — реаліті-шоу, яке дає можливість двом дівчатам з протилежним світами – бідній селянці та багатій міській дівчині, – помінятися місцями на три дні. Вперше з’явився на телеканалі ТЕТ у 2014 році.

Героїні реаліті-шоу «Панянка-Селянка» — дівчата з різних світів, село і місто. Одна з них живе в місті, родом з багатої і забезпеченої сім’ї. Вона відпочиває тільки на елітних курортах, одягається в одяг відомих дизайнерів, їздить на дорогих машинах.. Друга дівчина – повна протилежність першої. Вона живе в провінції, про заможне життя знає лише з журналів. За умовами шоу, героїні міняються всім: будинками, роботами, захопленнями і навіть друзями. Кілька днів «селянка» купатиметься у розкоші, ні в чому собі не відмовляючи, а от «панянка» практично копирсатиметься у багнюці.

Подібні зміни в житті дівчат, за задумом авторів шоу, допоможуть їм переоцінити своє життя на межі двох світів – села і міста. У фіналі програми панянка та селянка розповідають одна одній про обмін і подальші плани на життя.

У 2016 році вийшов Міжконтинентальний сезон, який зробив обмін між селом і містом ще більш масштабним. Кожен випуск міжконтинентального сезону – це дві нові героїні і дві різні країни.

Залишити відповідь