На рахунок благодійного телемарафону з Пологівщини надійшло 31 553 тис. грн. Скільки вже розподілено?

Опубліковано в 14:24 Актуально, Важливі, Новини, У районі, У регіоні    209

Адміністатор групи у Фейсбук “Обласний благодійний телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних сил” Світлана Алєксєєва прозвітувала про розподіл та залишок коштів на рахунку обласного благодійного телемарафону станом на 4 лютого, 2018 р.:

Шановні лідери організацій ветеранів, просимо вас якнайшвидше обробити заяви ваших бійців. Звертаю вашу увагу на нововведення: Спостережною Радою було прийнято рішення про формування резервного фонду марафону в розмірі 5% Ці кошти буде витрачено на банківські послуги, в тому числі на банківське обслуговування суми 200тис гривень з обласного бюджету, яка була видана в вигляді адресної матеріальної допомоги сім’ям загиблих.

Із Пологівського району на рахунок телемарафону надійшли кошти у загальній сумі 31 553 тис. грн., з них до розподілу – 29 975 тис. грн. Вже перераховано на допомогу військовослужбовцям та членам їх родин кошти у сумі 3 000 тис. грн.. Наразі, на рахунку є залишок – 26 975 тис. грн., який згодом буде розподілено.

Загальна сума надходжень коштів від підприємств, громадян Пологівського району, та інших у документі: Общая_ПОСТУПЛЕНИЯ_04-02-2018

 

Залишити відповідь