“На роботу в Пологах не беруть, бо у мене донецька прописка” – чи справді так? ПІК провів розслідування

Опубліковано в 15:36 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    418

Чи відмовляють у працевлаштуванні в Пологах людям з окупованих територій?

До редакції ПІК звернулась жінка з дивним на перший погляд запитанням.

Суть його полягала в тому, що її знайомим – внутрішньо-переміщеним особам відмовили у працевлаштуванні в Пологах. Жінка допитується:

“Неужели людей не принимают на работу из-за их донецкой прописки?”

Журналісти ПІК провели власне розслідування, зателефонувавши з приводу працевлаштування за багатьма різного роду оголошеннями. До адресатів, які, за словами жінки, відмовили переселенцям, журналісти зателефонували також.

Дізнаючись про вакансії, ми насамперед попереджали про те, що є переселенцями та одразу ж уточнювали – чи підходимо їм саме з цієї причини.

Жодної відмови нами не було отримано.  Пологівських роботодавців, насамперед цікавили питання – “Де працювали до цього? Чи маєте необхідні вміння, навички та досвід?”

До речі, всі, до кого ми звернулися з приводу працевлаштування, як внутрішньо-переміщені особи, призначили співбесіду, або ж обіцяли перетелефонувати.

Із запитанняс “Чи були в Пологах випадки, коли роботодавець відмовляв безробітному у працевлаштуванні з причини реєстрації в зоні окупованих територій” ми також звернулись до Пологівської районної філії Запорізького центру зайнятості. Відповіли, коротко – “На щастя, таких випадків досі не було”.

Висновок – переселенців в Пологах працевлаштовують.

Оля Белименко

Залишити відповідь