На території Басанської сільради обстежили історичні місця (ФОТО)

Опубліковано в 13:56 Новини, У районі    323

11 квітня, відділом культури і туризму райдержадміністрації як органом охорони культурної спадщини за підтримки Басанської сільської ради організовано обстеження пам’яток історії та пам’яток археології, які знаходяться на території Басанської сільської ради.

З метою здійснення контролю щодо дотримання вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» комісія у складі начальника відділу культури і туризму М. Діденко, методиста Пологівського районного організаційно-методичного центру К. Сімоненко, землевпорядника Басанської сільської ради Г. Калини обстежили 2 пам’ятки історії, 7 пам’яток археології (6 курганних могильників і 1 курган). В роботі взяли участь представники землекористувачів ТОВ «Аванте», ТОВ «Романцови і Ко», на землях яких розташовані пам’ятки.

За результатами роботи буде складено Акти обстеження пам’яток з висновками і рекомендаціями. Землекористувачам, які користуються землями де розташовані обстежені пам’ятки, Басанської сільською радою надіслані листи-попередження.

Робота по обстеженню пам’яток триває.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь