НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ПРОВЕДУТЬ ОБСТЕЖЕННЯ НА ПРЕДМЕТ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Опубліковано в 15:56 Важливі, Новини, У регіоні    223

На території Запорізької області діють два піротехнічні розрахунки: піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та група підводного розмінування спеціальних міно-пошукових та водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

За 2018 рік було здійснено 354 залучення піротехнічних розрахунків, під час яких  знищено 5032 одиниці вибухонебезпечних предметів. За словами фахівців, кожен виявлений вибухонебезпечний предмет є реальною загрозою для життя жителів регіону.

У зв’язку з великою кількістю вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасних боєприпасів, які потрапляють на територію області із зони проведення операції об’єднаних сил, перед ГУ ДСНС України у Запорізькій області поставлено завдання  провести на території області нетехнічне обстеження місцевості на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Проведення цього комплексу робіт є дуже актуальним у наш час, оскільки дозволяє виявити найбільш забруднені вибухонебезпечними предметами території з мінімальними затратами ресурсів та часу.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь