На якому місці Пологівщина за підсумками 2017-го?

Учора, 11 квітня, за участю керівників структурних підрозділів РДА, голова райдержадміністрації Крупський А.Є. провів нараду щодо комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку Пологівського району за підсумками 2017 року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Козачухна І.М. доповіла про підсумки комплексної оцінки Пологівського району за 2017 рік.

За результатами рейтингу підсумків комплексної оцінки за 2017 рік Пологівський район посів 2 місце серед районів області.

Промисловість та розрахунки за енергоносії

Обсяг реалізованої промислової продукції  на одну особу за підсумками 2017 року склав 92,174 тис. грн., або 128,9 % до відповідного періоду минулого року.
Рівень оплати за спожиту електроенергію  по району наростаючим підсумком з початку року складає 99,7%.
Рівень оплати за спожитий природний газ  населенням наростаючим підсумком з початку року становить 94%.
Рівень оплати за спожитий природний газ установами, закладами місцевого бюджету становить 133%.
За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Промисловість та розрахунки  за енергоносії» за підсумками  2017 року Пологівський район посів 1 місце серед районів області.

Розвиток сільського господарства

Чисельність поголів’я худоби і птиці по всіх категоріях господарств у розрахунку на 100 га сільгоспугідь становить 1,33 умовних одиниць (по області даний показник становить 10,69 умовних одиниць).
Чисельність поголів’я корів по всіх категоріях господарств у розрахунку на 100 га сільгоспугідь становить нуль голів (по області даний показник становить 0,69 голів).

Виробництво продукції тваринництва на 100 га сільгоспугідь становить 8,27 умовних м’ясоодиниці (по області даний показник становить 44,99 умовних м’ясоодиниць).
За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Розвиток сільського господарства» за підсумками 2017 року Пологівський район посів 7 місце серед районів області.

Державні фінанси

Протягом  2017 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 159,742 млн. грн. податків та зборів, що становить 118,9 % до планових показників 2017 року. Перевиконання складає 25,447 млн. грн.
Виконання по основних видах податків:
– податок на доходи фізичних осіб – 121,9 %;
– податок на майно – 104,7 %;
– єдиний податок – 126,6 %.
У структурі податкових надходжень найбільшу питому вагу складає податок на доходи фізичних осіб – 58,8 %, податок на майно – 17,7 %, єдиний податок – 13,6%.

Темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) становить 130 %, по області -125,3%.
Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів району у розрахунку    на    одиницю    населення   склав    4577,9 грн.    Темп   зростання
податкового боргу за податковими зобов’язаннями  платників (без пені) до зведеного бюджету становить 151,2 %.

Темп зростання заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками 2017 року становить 97,6 %.

Темп зростання податкового боргу комунальних підприємств за 2017 рік складає 450,48%.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Державні фінанси» за підсумками  2017 року Пологівський район посів 8 місце серед районів області.

Споживчий ринок

Темп зростання обсягу  роздрібного  товарообороту підприємств  роздрібної торгівлі  по району за 2017 рік становить 129,3% до відповідного періоду минулого року.

Абсолютний приріст обсягу обороту роздрібної торгівлі у розрахунку на одиницю населення за 2017 рік складає  -1350,8 грн. (по області даний показник становить  – 1806 грн.).

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Споживчий ринок» Пологівський район посів 2 місце серед районів області.
 
Населення та ринок праці

Темп росту  заробітної плати по району складає 128,4% до відповідного періоду минулого року.
З керівниками підприємств, організацій та установ району проводяться співбесіди щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та соціальних виплат.

Станом на 01.04.2018 по району заборгованість по виплаті заробітної плати на економічно активних підприємствах Пологівського району складає 59,3 тис.грн. (філія «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор»).

Ситуація на ринку праці району в цілому залишилася стабільною. Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.12.2017 склав 3,2 %, у відповідному періоді минулого року рівень зареєстрованого безробіття становив 3,1 %.

Середньооблікова чисельність штатних працівників на підприємствах, в установах та організаціях району за 2017  рік 8338 осіб, що на рівні минулого року, темп приросту складає 100,5 %.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Населення та ринок праці» Пологівський район посів 11 місце серед районів області.

Житлово-комунальне господарство та будівництво житла

Протягом 2017 року обсяг введеного в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. населення складає 50,7 кв.м.
За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Житлово-комунальне господарство та будівництво житла» за 2017 рік Пологівський район посів 18 місце серед районів області.

Захист прав дитини

В районі спостерігається тенденція збільшення охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання.

За 2017 рік питома вага дітей цієї категорії складає 92,1%, що на 4,1 % перевищує середньообласний показник.

Вживаються вичерпні заходи для влаштування посиротілих дітей в сім’ї громадян України (усиновлення, під опіку, піклування, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу).

Влаштування таких дітей до медичних, навчальних, виховних закладів, інших закладів або установ, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, незалежно від форми власності та підпорядкування відбувається у разі, коли з певних причин немає можливості влаштувати їх на виховання у сім’ї або вони набули відповідного статусу, перебуваючи там.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «Захист прав дитини» за 2017 рік Пологівський район посів 4 місце серед районів області.

Інформує: Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]

16.11.2022

До нашої редакції потрапив документ, в якому зазначались відповідальні та організатори свята ворожої ганчірки у Пологах. Цією інформацією з журналістами “ПІК” поділилась небайдужа людина. Так, з документу видно організаторів та […]

16.11.2022

До органів поліції надійшло 15 повідомлень про зруйновану житлову та цивільну інфраструктуру в обласному центрі та у Пологівському районі. Є інформація про поранену цивільну людину. Минулої доби російські загарбники обстріляли […]

16.11.2022

Вночі, 16 листопада, у Пологівському районі стало на 1 ворожий склад менше. Так, у населеному пункті Токмак було знищено великий склад з бк різного калібру. Нагадаємо, також бійці Запорізької тероборони […]