Чи розраховувати воїнам АТО Пологівщини на грошову допомогу перед святами? Запитуєте – відповідаємо

Опубліковано в 18:13 Новини, У Пологах, У районі    472

Нещодавно в редакцію ПІК надійшов лист із запитанням:

“Чому атошникам в інших містах є якісь виплати під Новий рік, такі ще й непогані виплати, а у нас якось все так, через одне місце…?

Для отримання відповіді на питання, що хвилює пологівця, ми звернулися до спеціалістів Пологівського УСЗН.

“Грошові передноворічні виплати учасникам АТО законодавством не передбачені. Натомість отримання матеріальної допомоги для цієї категорії громадян можливе, за умови звернення з заявою на її отримання як до Пологівської райдержадміністрації, так і до адміністрації  Пологівської районної ради. Матеріальна допомога передбачається одноразово, протягом року, згідно програми “Назустріч людям”, про яку вже неодноразово розповідалось.
Якщо учасник АТО проживає на території села, йому потрібно звернутися до адміністрації сільської ради.
Хочу додати, що для дітей наших шановних захисників – учасників АТО, буде організовано проведення святкової концертної програми з новорічними подарунками та сюрпризами з нагоди Дня святого Миколая та Нового року. Про дату, час та місце проведення свята буде повідомлено згодом” – повідомляє Наталія Солодка – заступник начальника управління – начальник відділу організації соціальних послуг та соціального забезпечення райдержадміністрації.

“Шановні учасники АТО можуть звернутися за допомогою і до Пологівської міської ради. Проблеми можуть бути різні, проте все можна обговорити та знайти вихід з будь-якої складної ситуації” – додає голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко.

Тому, шановні захисники – учасники АТО, звертайтеся будь-ласка до вказаних у відповідях організацій та вирішуйте всі ваші запитання.

Нехай щастить.

Залишити відповідь