На яку погоду слід очікувати пологівцям у вихідні?

Опубліковано в 11:59 Новини, У Пологах, У районі    360

Кінець робочого тижня вже незабаром, тож, пологівці цікавляться, на яку погоду їм очікувати у найближчий “уік-енд”, який, якщо вірити прогнозу сайту sinoptik.ua обіцяє бути прохолодним.

У п`ятницю 21 грудня слід очікувати від 1 градусу морозу вночі до 4 градусів тепла вдень; протягом дня можливі невеликі опади у вигляді снігу.

У суботу 22 грудня вночі позначки термометрів упадуть до 1 градусу морозу, а вдень підіймуться до 4 градусів із позначкою “+”; можливі опади у вигляді снігу з дощем.

У неділю 23 грудня температура вночі буде близько 2 градусів тепла, вдень – 5 градусів вище нуля; можливі опади у вигляді дощу.

З народними традиціями сьогодні, 20 грудня, вшановується пам’ять святителя Амвросія. У минулі часи цей день нібито підводив підсумок під святами року, що минав, тому говорили: “Амвросій свята відкинув”. Яка погода була в цей день, така буде і в січні. Мисливці мали свою прикмету на день Амвросія. Збираючись на полювання, вони спостерігали за собакою: якщо вона починала валятись у снігу, йти на полювання було не слід — заметіль у дорозі застане.

Хочемо нагадати, що, не дивлячись на несприятливі погодні умови, новорічні свята вже

почалися, і бажаємо своїм читачам та всім пологівцям гарного настрою, незалежно від погоди, яка панує за вікном.

Коментарів: 3

Залишити відповідь