На яких умовах дозволені партнерські пологи

Опубліковано в 10:11 В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    365

Через пандемію коронавірусу в лікарнях були скасовані планові операції, а в пологових будинках заборонили народжувати з партнерами. Та з введенням адаптивного карантину були дозволені деякі послаблення, в тому числі і в Пологах.

Чи можна народжувати пологівським матусям з підтримкою рідних людей, з’ясували в завідуючого пологово-генікологічним відділенням Миколи Сиваша:

«Так, був період, коли нікого не можна було пускати на пологи з жінкою. Але потім почали дозволяти. Коли біля вагітної знаходиться рідна людина, завжди легше. І масаж спини зробить і води подасть, і добрим словом підбадьорить. Однозначно, ми за те, щоб пологи були партнерськими. Тому зараз ніяких заборон немає», – повідомив Микола Володимирович.

Щодо тесту на COVID-19, партнеру, який збирається бути присутнім на пологах, його бажано здавати, але чітких рекомендацій від департаменту з цього приводу не було. Тому ніхто не вимагає, на відміну від результату свіжого флюорографічного дослідження. Але це не нововведення, а усталене правило пологового будинку.

 

Алла Гончар

Залишити відповідь