На ювілей Поліг приїдуть цікаві та усім відомі зірки (План заходу)

Опубліковано в 20:25 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    1 795

Ні для кого не секрет, що цьогоріч відзначатиметься доволі кругленька дата з дня заснування міста Пологи. 16 вересня рідним та завжди молодим Пологам – 130 років.

Цього року програма святкування обіцяє бути насиченою та цікавою.

Поспілкувавшись із Коноваленком Юрієм Анатолійовичем, ми дізналися про заплановані святкові заходи.

Святкування розпочнеться в центрі міста з урочистої ходи вулицею Єдності до сцени, яку буде встановлено біля міського флагштоку. Участь у ході візьмуть працівники підприємств та організацій міста.

Далі на центральній площі відбудуться урочистості із нагородженням мешканців, яких удостоєно звання почесних громадян м. Пологи та тих, хто отримав відзнаки за заслуги перед Пологівським краєм.

Під час святкового дійства працюватиме фотозона, торгові майданчики із зоною відпочинку та дитячі атракціони.

Також, всіх чекатимуть виступи найкращих аматорських танцювальних та вокальних колективів Пологівського району, а особливим подарунком для мешканців міста стануть виступи Арсена Мірзояна та гурту Bandur Band Project («B&B project»).

Після виступів відомих зірок, всіх присутніх чекатиме урочисте відкриття фонтану, будівництво якого наразі триває.

Згодом, буде реалізовано проект зі встановлення статуї біля фонтану, створенням якої займається відомий пологівський активіст, волонтер та скульптор – Анзор Сарішвілі. Фонтан, прикрашений скульптурною композицією, стане довершенням алеї закоханих (яка простягнеться від загальноосвітньої школи №4 до ресторану «Корона»), оформлення якої завершиться дещо пізніше.

Святкування дня міста фінішує неперевершеним феєрверком.

Також, міською владою заплановано встановлення ще одного флагштоку, на якому будуть розміщені прапори міста та Пологівського району.

На точний час проведення святкових заходів очікуйте невдовзі.

Єгор Курносов

Залишити відповідь