На Запоріжжі поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи з виготовлення та розповсюдження «метамфетаміну» (ВІДЕО)

Опубліковано в 8:36 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У регіоні, Фото-галерея    291

Працівники Управління протидії наркозлочинності спільно зі Слідчим управлінням та спецпризначенцями під процесуальним керівництвом прокуратури, викрили злочинну групу у складі шістьох осіб, які протягом двох років виготовляли, зберігали та збували «метамфетамін». Вартість вилученої психотропної речовини складає близько 1,5 мільйона гривень.

19 березня працівники Управління протидії наркозлочинності спільно зі Слідчим управлінням та спецпризначенцями КОРД ГУНП в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, припинили діяльність членів злочинної групи з ознаками організованості. До її складу входило 6 мешканців Запоріжжя, які чітко розподіляли «ролі» в злочинній діяльності.

Зловмисники виготовляли, зберігали та розповсюджували впродовж останніх двох років на території міста Запоріжжя та Запорізької області психотропну речовину «метамфетамін». З метою приховування своєї діяльності, члени злочинної групи постійно змінювали номери мобільних телефонів, місце дислокації нарколабораторії, в якій виготовлялася психотропна речовина з метою подальшого збуту.

Цього ж дня, правоохоронці провели 11 одночасних санкціонованих обшуків.

Загалом з незаконного обігу вилучено 0,5 кг психотропної речовини, попередньо встановлено «метамфетамін», різноманітне лабораторне обладнання та приладдя для виготовлення речовини, грошові кошти, отримані від «наркобізнесу» в сумі понад 60 тисяч гривень.

Інформує: Відділ комунікації поліції Запорізької області

1 коментар на “На Запоріжжі поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи з виготовлення та розповсюдження «метамфетаміну» (ВІДЕО)

Залишити відповідь