На Запоріжжі в колонії зґвалтували учасника АТО

Опубліковано в 12:36 Важливі, Новини, У регіоні    1 052
Після наруги чоловік кілька разів хотів покінчити життя самогубством, його врятували лікарі.
У колонії Бердянська Запорізької області співкамерники зґвалтували учасника АТО. Про це пише сайт Наше місто з посиланням на батьків потерпілого.
За їхніми словами, після того, що сталося, чоловік хотів покінчити життя самогубством. Він перебуває у жахливому психічному стані.
На скандальну ситуацію відреагував глава організації Майдан – Громадський контроль Віктор Колбанцев. Він заявив, що хлопця зґвалтував ув’язнений “за вказівкою” когось з адміністрації колонії.
“Хлопець 1995 р.н. зловив у зоні ООС якогось сепара, доставив у поліцію, а в результаті йому ж дали три роки в’язниці. Цей боєць напередодні суду від країни отримав орден За мужність. А за цю ж мужність на фронті в колонії його розтоптали і принизили. Якби не лікарі – ми б живим хлопця не побачили. У нього жахливий психічний стан. Він хотів кілька разів покінчити життя самогубством. Зараз він навіть маму свою по імені та по батькові називає. Я не розумію: у якій країні ми живемо, якщо своїх героїв у тюрмах ґвалтуємо”, – заявив Колбанцев.
Відзначається, що цей випадок знаходиться на розгляді у Верховній Раді. Звернення рідних хлопця також було направлено в Генпрокуратуру, Нацполіцію і Міністерство юстиції.

Залишити відповідь