Начальник ГУ пенсійного фонду приїздила на Пологівщину. Яка мета візиту?

Опубліковано в 16:41 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    245

3 квітня до Пологівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області з робочим візитом завітала начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області Світлана Жмурко.

Відбулась зустріч з керівниками міста та району (міський голова Юрій Коноваленко та голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський), в ході якої обговорювались питання співпраці з обслуговування громадян, стратегії розвитку ПФУ, наповнення бюджету пенсійного фонду, погашення заборгованостей підприємствами., а також обговорювались основні пріорітети діяльності фонду.

Світлана Жмурко здійснила огляд приміщення, яке передано Пологівською районною радою у власність Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області. За результатами огляду визначились з об’ємами першочергових робіт для проведення реконструкції приміщення.

Однією з найголовніших подій, в ході візиту, була участь Світлани Жмурко в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг Воскресенської об’єднаної территоріальної громади після реконструкції.

Голова Воскресенської сільської ради Микола Гузенко радо вітав своїх гостей. В ході зустрічі було презентовано інформаційний відеоролик про Воскресенську об’єднану территоріальну громаду та заслухано звіт начальника- адміністратора  Центру надання адміністративних послуг Воскресенської об’єднаної территоріальної громади Ріти Антонової та директор КУ «Центру надання соціальних послуг» Поліни Ковтун.

Зі словами подяки щодо співпраці з обслуговуванння громадян  до присутніх звурнулась начальник Головного управління ПФУ в Запорізькій області Світлана Жмурко, яка  у своєму виступі зазначила важливість проведення робіт в данному напрямку з метою покращення надання послуг пенсіонерам в віддалених населених пунктах області.

Наприкінці зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між Пологівським об’єднаним управління ПФУ в Запорізькій області та Воскресенською сільською радою.

Після урочистостей, відбувся особистий прийом громадян начальником ГУ ПФУ в Запорізькій області Світланою Жмурко, на якому було надано кваліфіковані консультації трьом громадянам.

Щочетверга кожен мешканець громади має можливість отримати консультацію з пенсійних питань в віддаленому робочому місці Воскресенської об’єднаної территоріальної громади Пологівського району, які надають спеціалісти Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Інформує: Пологівське об’єднане управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області

Залишити відповідь