«Над білим янголом скорботи» – книжкова виставка у Пологівській районній бібліотеці

Опубліковано в 15:47 Новини, У Пологах    292

Сьогодні, напередодні 85-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Пологівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки «Над білим янголом скорботи жертв Голодомору».

Презентацію відвідали представники органів місцевого самоврядування, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, учасники громадських організацій та жителі міста Пологи.

Книжкова виставка, насамперед, зацікавить дослідників, вчителів історії, політичних, суспільних та громадських діячів, а також всіх тих, хто небайдужий до історичної минувшини свого краю.

Серед книжок представлені як документальні дослідження, так і художні твори: збірка архівних та розсекречених документів «Розсекречена пам`ять», видана 2007 року за сприяння Служби Безпеки України та Міжнародного благодійного фонду «Україна – 3000»; дослідження «Голодомор на Запоріжжі», видане 2010 року видавництвом «Дике Поле», що містить свідчення очевидців тих подій; роман Василя Барки «Жовтий князь», видавництва «Київська правда» 2003 року; дослідження «Голодомор 1932-1933: Запорізький вимір», видавництва «Просвіта 2008 року; книга Володимира Сергійчука «Як нас морили голодом» Української видавничої спілки 2003 року, та багато інших цікавих збірок та досліджень.

Відвідати книжкову виставку можна на другому поверсі Пологівської центральної районної бібліотеки протягом тижня, з 8-ї до 17-ї години.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь