Нагородження правоохоронців та вирішення важливих питань у Пологівській райраді

Опубліковано в 19:36 Важливі, Новини, У районі    430

20 жовтня відбулася 22-га сесія Пологівської районної ради, яка розпочалася із нагородження працівників Пологівського відділу СБУ, які нещодавно затримали так званих «чорних лісорубів» на межі Пологівського та Більмацького районів.

Також, присутні вислухали доповідь керівництва Пологівського відділу Головного управління національної поліції стосовно засобів підвищення ефективності діяльності відділу. Було прийняте рішення щодо запровадження щоквартального звітування Пологівського відділу ГУНП.

На питання голови Пологівської районної ради Олександра Покутнього щодо припинення діяльності ігрових автоматів та пунктів збору металобрухту на території району, була отримана відповідь про недостатню кількість особового складу поліційного відділу та кількості пального для забезпечення патрулювання та виїздів. Вирішення даного питання було підтримано більшістю депутатів.

Депутати Пологівської районної ради прийняли важливі рішення згідно раніше оголошеного порядку денного, а саме: про внесення змін до районних Програм «Діти. Сім`я. Перспектива» на 2018-2022 рр.; соціальної підтримки пільгових категорій населення «Назустріч людям» на 2015-2017 рр.; розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2014-2018 рр.; профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у Пологівському районі на 2018-2022 рр.; соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік.

Також, було розподілено 700 000 тисяч гривень на фінансування різних програм; на даний час в районному бюджеті сума нерозподілених коштів становить близько 8 млн. гривень.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь