Найліпші вітання для шанованих мешканців Пологівщини (ФОТО)

Опубліковано в 17:51 Новини, У районі    354

Золотий фонд нації – ветерани Другої світової війни. Багато чого їм довелося пережити, багато є про що згадати.

12 жовтня святкував своє 93-річчя ветеран Другої світової війни Гармата Микола Єгорович.

Напередодні Дня захисника України, заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, голова районної ради інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Федір Носко привітали іменинника.

Микола Єгорович – знана та шанована у Пологах людина. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та 15-тьма ювілейними медалями.

Під час Другої світової війни проходив службу в лавах артилеристів.

Вітаємо зі святом поважного, мудрого, інтелігентного, освіченого Миколу Єгоровича! Бажаємо здоров’я та мирного неба над головою.

13 жовтня відзначила свій поважний 90-річний ювілей жителька с.Воскресенка Варжена Надія Іванівна.

У цей важливий і радісний день до іменинниці завітали: секретар Воскресенської сільської ради Метель Лілія Вікторівна, директор будинку культури Кравцова Людмила Іванівна, соціальний працівник Ковтун Поліна Вікторівна та спеціаліст відділу культури та туризму Волошина Олена Олександрівна щоб привітати довгожительку нашої громади.

Гості поспілкувались з іменинницею та її родиною. Надія Іванівна охоче розповіла про свій життевий шлях, поділилася спогадами про свої щедро насичені подіями роки, розкрила секрет довголіття. Головний з них: завжди залишатися активною та молодою душею.

На прощання гості побажали щоб Надія Іванівна залишалась такою жвавою та енергійною, щоб у такому ж родинному колі відсвяткувала свій 100-річний ювілей.

Залишити відповідь