Найстаріша пологівська школа відзначила свій поважний ювілей (ФОТО)

Опубліковано в 20:14 Новини, У районі, Фото-галерея    617

20 жовтня Пологівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 відзначила свій 110-річний ювілей.

З нагоди святкової події, на урочистому заході були присутні почесні гості: голова Пологівської районної ради Олександр Покутній, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Антоніна Стольнікова, голова районної організації профспілок працівників освіти Зоя Мовчан, та директори міських шкіл: директор Пологівського колегіуму №1 Олександр Кучер, заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, а також депутат Пологівської міської ради Валентина Шашко.

Святковою концертною програмою присутніх привітали учні 6-9 класів Пологівської ЗОШ №6, які заздалегідь готувалися до визначної події.

Поважні гості в свою чергу привітали персонал школи святковими дарунками: Олександр Покутній передав шостій школі від Пологівської райради струменевий принтер, Олександр Кучер – дошку для фотографій, Антоніна Стольнікова – приладдя для кемпінгу, Валентина Шашко подарувала шкільний прапор, дизайн якого був розроблений вчителем образотворчого мистецтва ЗОШ №6 Юлією Романенко.

Глядачі святкового дійства переглянули презентацію із давніх та сучасних світлин колишніх учнів, випускників та представників викладацького складу навчального закладу. Також, присутні вшанували хвилиною мовчання вчителів, які назавжди пішли не тільки зі школи, але й із життя, та залишилися у пам`яті учнів і колег вічно живими, енергійними, веселими та добрими.

Наостанок, учасників свята запросили скуштувати святкового торта та продовжити відзначати поважну подію.

За свої 110 років шоста школа переживала і кращі часи, аніж тепер. Не дивлячись на прагнення покращити матеріально-технічний стан школи та здійснити ремонтні роботи, всі спроби адміністративного апарату закладу вплинути на ситуацію, так і залишилися нездійсненними.

Школа, насамперед, це – дух, пам`ять, традиції та наступність поколінь. Школа – це вчителі та діти. І скільки мудрості й турботи у цьому знайомому кожному з дитинства слові – «школа».

Промайнуть роки, але пам`ять повертатиме кожного з нас до найкращої пори життя – шкільної, завдяки невтомним і незабутнім вчителям.

Відео ТВ-5:

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь