Напередодні Дня захисника України пологівці вшанували своїх героїв

Опубліковано в 16:22 Новини, У районі    684

Кордони не спинять польоту безсмертного слова.

Хто серцем могутній, – ні куля, ні шабля не вб’є.

За нас – Батьківщина, і рідна, нескорена мова.

Не треба чужого, але й не відпустим своє.

 

За рідну домівку поклали життя вірні діти,

герої назавжди залишаться в наших серцях.

За землю, за матір зробили, що мали зробити,

герої не гинуть, герої живуть у піснях…

 (Василь Симоненко)

14 жовтня в Україні відзначатиметься День захисника України, – нове свято, яке прийшло на зміну радянському – Дня захисника Вітчизни, яке відзначалося 23 лютого щорічно.

Передумовами встановлення 14-го жовтня, як Дня захисника України стала збройна агресія Російської Федерації у 2014 році, та відмова від радянських символів і свят. Президент України Петро Порошенко встановив щорічно 14 жовтня відзначати – День захисника України.

Сьогодні, представники органів місцевого самоврядування, РДА, та працівники культури вшанували пам`ять військовослужбовців, які загинули при виконанні військових обов`язків в районі проведення АТО покладанням квітів до місць їх поховань.

У боротьбі за волю та незалежність нашої держави в районі проведення Антитерористичної операції віддали життя Дмитро Шингур, Роман Соловйов та Артем Корнєв.

Нагадуємо, що пологівці можуть вшанувати пам`ять захисників України всіх часів, долучившись до мітингу, який відбудеться 13 жовтня об 11:00 біля Пам`ятного знаку Героям Революції Гідності.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь