Напередодні новорічних свят, пологівська родина Максимчуків отримала подарунки

Опубліковано в 13:01 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    563

Саме завдяки районній Програмі «Назустріч людям» стало можливим  забезпечення потреб дитячого будинку сімейного типу Максимчука Миколи Андрійовича, Максимчук Ірини Миколаївни, помешкання яких зазнало пошкоджень, спричинених підтопленням.

27 липня після сильної зливи, будинок та подвір’я подружжя Максимчуків зазнало підтоплення: деякі меблі стали потребувати заміни, а за роки існування ДБСТ почала виходити із ладу побутова техніка.

Для вирішення побутових питань дитячого будинку сімейного типу, що постали перед батьками-вихователями, за сприяння голови  райдержадміністрації, депутатським корпусом районної ради було підтримано питання про надання матеріальної допомоги подружжю Максимчуків, які оточили та обігріли сімейним теплом за десять років свого існування дванадцятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок коштів районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018-2020 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням сесії Пологівської районної ради від 29.09.2017 № 17.

Приємну звістку про можливість придбання меблів та побутової техніки отримано напередодні новорічних свят. Як не повірити в існування різдвяного дива!

За інформацією Служби у справах дітей

Залишити відповідь